Dane kontaktowe


KlimaSystem

Grzegorz Wolski

ul. Przemysłowa 11
35-105 Rzeszów

 

TEL +48 17 864 23 90

FAX +48 17 864 23 91

 

 

 

 

 

 

Firma

Firma KlimaSystem Grzegorz Wolski powstała w marcu 2003 roku. Jesteśmy hurtownią z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. W czasie  prawie 20- letniej działalności  udało nam się wypracować mocną pozycję na rynku.

 

W stałej ofercie magazynowej posiadamy szeroką gamę urządzeń oraz elementów instalacji do zastosowania w systemach  wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania. Współpracujemy ze znanymi i renomowanymi producentami, dostarczając produkty wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach, posiadające  certyfikaty i atesty.

 

Oferujemy fachowe doradztwo techniczne, proponujemy rozwiązania ściśle  dopasowane do indywidualnych potrzeb. Mamy na uwadze przede wszystkim zadowolenie klienta.  Do minimum staramy się skracać formalności, dbając jednocześnie o  rzetelność i kompleksowość obsługi w przyjaznej dla klienta atmosferze.

 

Wdrożyliśmy system B2B, który pozwoli nam jeszcze bardziej usprawnić współpracę z  partnerami handlowymi. Stale podnosimy kwalifikacje zawodowe i wzbogacamy swoją wiedzę regularnie uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. W trosce o środowisko naturalne  wprowadzamy w naszej firmie ekologiczne rozwiązania.

 

Wieloletnie  doświadczenie, szeroka oferta produktowa, szybka realizacja zamówień , profesjonalna pomoc techniczna, a przede wszystkim pozytywne opinie  naszych klientów to atuty, które gwarantują nam ciągły rozwój i kształtują wizerunek firmy.

KlimaSystem
ul. Przemysłowa 11
35-105 Rzeszów

TEL +48 17 864 23 90

FAX +48 17 864 23 91